Молоковідсмоктувач Philips Avent Isis ручний

  • Молоковідсмоктувач Philips Avent Isis ручний


Місяць-300грн. Тиждень-150грн.

Основні характеристики:

Молоковідсмоктувач AVENT ISIS ручний - це унікальне поєднання запатентованого пелюсткового масажера і силіконової діафрагми, спільна дія яких імітує природний процес смоктання дитини. Ефективний ручний молоковідсмоктувач AVENT дозволяє повністю контролювати виділення молока і ритм зціджування. Клінічно доведено, що ручний молоковідсмоктувач Philips AVENT так само ефективний, як електричні молоковідсмоктувачі, що застосовуються в пологових будинках.

Характеристики ручного молоковідсмоктувача AVENT ISIS:

Молоковідсмоктувач ISIS дозволяє зціджувати молоко безпосередньо в пляшечку Avent або в контейнери для зберігання в холодильнику або морозильній камері. Це дозволить іншим членам сім'ї взяти участь у догляді за дитиною, і ваш малюк зможе використовувати материнське молоко, навіть якщо ви вийшли на роботу.

Молоковідсмоктувач ISIS діє швидко, ніжно і безшумно, не вимагає батарейок.

Розрідження, створюване силіконовою діафрагмою, легко контролюється натисканням кінчиками пальців на рукоятку молоковідсмоктувача.

Таким чином, будь-яка мама може сама вибирати підходящу інтенсивність впливу.

Поєднання силіконової діафрагми і пелюсткового масажера, забезпечує зручність, безшумність і портативність молоковідсмоктувача ISIS, які вигідно відрізняють його від аналогів. Завдяки виключно дбайливому впливу, молоковідсмоктувач ISIS допомагає впораєтися з такими поширеними проблемами, як переповнювання грудей молоком і тріщини на сосках.

Рекомендовані товари